Porsche Taycan » Почеток на една нова ера (видео)

Почеток на една нова ера

Објавено на 4 септември 2019 година

Ретко кој нов модел автомобил привлекол толку внимание како што тоа го стори Porsche Taycan. Со право, бидејќи означува почеток на една нова ера во која повеќе ништо нема да биде исто како и досега. Светот допрва ќе се запознава со него, а тоа ќе го стори почнувајќи од изгледот. Па, да го разгледаме.

Видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER