ЕКСКЛУЗИВНО

Најнови вести

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден
Нов тренд

Најпопуларни

Ексклузивно – Возевме Nissan Qashqai e-POWER

Драматичниот дизајн на предниот дел, иновативниот e-POWER погон и зголемената дигитализација се силни аргументи на обновениот Qashqai Nissan Qashqai е основоположник на сегментот компактни кросовери.

Ексклузивно : Возевме – Fiat 600e Red

FIAT го прошири своето електрично портфолио со компактен кросовер кој продолжува со носталгичното потсетување на богатото минато на компанијата. 600е ќе ги предизвика ривалите со

Ексклузивно : Возевме – Hyundai Kona Electric 65kWh

Втората генерација на електричната Kona доби храбар изглед, подобрена автономија, зголемени димензии и мускули да  се справи на сè поталентираните електрични ривали. Што е Kona?