Porsche Taycan » Почеток на една нова ера (видео)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Почеток на една нова ера

Објавено на 4 септември 2019 година

Ретко кој нов модел автомобил привлекол толку внимание како што тоа го стори Porsche Taycan. Со право, бидејќи означува почеток на една нова ера во која повеќе ништо нема да биде исто како и досега. Светот допрва ќе се запознава со него, а тоа ќе го стори почнувајќи од изгледот. Па, да го разгледаме.

Видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER