Подготовка на автомобилот за лето со слика и збор

Подготовка на автомобилот за лето

Објавено на 3 јули 2018 година

Лето е и патувањето на годишен одмор е радост за целото семејство. Но за да навистина биде така подгответе го и вашиот автомобил за долгите летни патувања. Направете го тоа навреме и комплетно за да не дозволите мали работи да ви донесат големи проблеми, што, за жал, често се случува. Погледнете низ слика и збор што ние имаме да ви кажеме на таа тема.

видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER