Peugeot 2008 ∙ Први фотографии

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Peugeot 2008, први фотографии

Објавено на 19 јуни 2019 година

Овој убав летен ден осамна со првите фотографии на новиот Peugeot 2008 SUV. Со силно инспирираниот дизајн од 208, тој веднаш беше опсипан со оценките дека е еден од најубавите мали кросовери на пазарот. Во тоа можете да се уверете и сами, преку ова наше прво запознавање со него.

[su_custom_gallery source=”media: 24895,24894,24893,24892,24891,24890,24889,24888,24887,24886,24885,24884,24883,24882,24881,24880,24879,24878,24877,24876,24875,24874″ limit=”100″ link=”image” target=”blank” title=”never”]

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER