Авто Магазин – Сезона 26 Епизода 12

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Имаме вистинска ексклузива од напоредниот тест на декларираната потрошувачка на 100% електрични модели во кого партиципиравме. На AUTOBEST ECOBEST Challenge можеа да учествуваат возила со цена до 32.000 евра без давачки, а по нивното „цедење“ дојдовме до изненадувачки податоци…

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.00 ден
  • еуросупер 98 - 82.50 ден
  • еуродизел Д5 - 81.50 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 123.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER