Новата Opel Corsa пристигнува, ние веќе ја возевме (видео)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Новата Opel Corsa пристигнува, ние веќе ја возевме (видео)

Објавено на 2 август 2019 година

Во ова врело време Opel го подготвува својот најврел новитет за лансирање – новата Corsa е на чекор од својот поход за освојување на пазарот. Адути за тоа има доста – ние претпремиерно веќе ја возевме и се запознавме со нив. Ова се импресиите од нашата средба со претпродукциските примероци на новата Opel Corsa.

Видео

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 82.00 ден
  • еуросупер 98 - 84.50 ден
  • еуродизел Д5 - 73.00 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 82.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER