Новата играчка на Џејмс Бонд (видео)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Новата играчка на Џејмс Бонд (видео)

Објавено на 19 ноември 2019 година

Вест што ќе ги израдува љубителите на филмската уметност – специјално за нив, Land Rover сподели неколку атрактивни сцени од снимањето на најновиот филм за Џејмс Бонд. Заедно со него во главната улога е незапирливиот Defender, кој беше претставен во септември на салонот на автомобилите во Франкфурт. Филмот за тајниот агент под наслов Нема време за умирање, својата премиера ќе ја има на 2 април идната година.

Видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER