Авто Магазин сезона 23 епизода 35

Гледај, слушај, уживај

Авто Магазин сезона 23 епизода 35

» за оние што ја пропуштија – сега и на YouTube
‣ Го тестиравме Porsche 911
‣ Се модернизираат патарините во Македонија
‣ Какви дефекти ги мачат сопствениците на новите автомобили
‣ Lexus го обнови RX
‣ Rolls-Royce Wraith Eagle VIII
‣ Кој сé ќе отсуствува од салонот во Франкфурт?
‣ Ferrari SF90 Stradale
и уште…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER