Volvo – Нови батерии за ЕВ – Видео

Како софтверот го надмина хардверот??? Volvo со новата генерација на батерии го демонстрира тоа на најдобар можен начин и ветува дека тоа ќе биде одлично решение за сите БЕВ!

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER