Porsche 911, седмо поколение

Porsche 911, седмо поколение

Додека чекаме на неговата официјална премиера
Објавено на 26 ноември 2018 година

Утревечер по калифорниско време рефлекторите за прв пат ќе го осветлат седмото поколение на Porsche 911. Тогаш и ќе се знае дали овие предвреме објавени фотографии се вистински или некој сакаше да си поигра со нервите на поклониците на легендата. Ако ова второто е точно, мора да признаеме дека успеал во тоа…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER