Lamborghini – Christmass Gift

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Божиќните и Новогодишните празници се исполнети со надежи и исполнување на детските мечти. Разулавениот бик од Сант-Агата Болоњезе, кога треба, знае да биде емотивен!

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER