Honda Dax 125 – ВИДЕО

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Повикан во служба по 40 години пензија

Honda го официјализира своето партнерство со Sony за производство на електрични возила, но тоа не значи дека се откажува од моторциклите. Во игра, по четири децении пауза, повторно се враќа легендарниот Dax 125.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER