EICMA 2021 – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Апетитите на публиката беа задоволени. Иако отсуствуваа неколку битни марки, во Милано се славеа двете тркала со голема страст!

 

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER