BMW серија 8 (видео) :: Не издржа срце јуначко

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Не издржа срце јуначко

Објавено на 15 јуни 2018 година

Требаше утре, ама не издржа – прво се појавија протечените а сега и официјалните информации за новиот BMW од серијата 8, така што може да го видиме ова купе во целиот свој сјај. Промоцијата, инаку, му беше предвидена за трката 24 часа Леман на која BMW ќе учествува со неговата M8 GTE верзија.

видео

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER