BMW серија 7 (видео) :: Ви се допаѓа ли?!

Ви се допаѓа ли?!

Кажете што сакате, но факт е дека возилата со, така да го наречеме дискутабилно провокативен дизајн, поминуваат добро на пазарот. Посебно ако се скапи како што е BMW серијата 7. Баварците многу добро го знаат тоа од периодот на Крис Бенгл. Можеби затоа и нејзината обновена верзија изгледа таква каква што е. А каква е, видете од приложеното официјално видео.

Видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER