Авто Магазин сезона 25 епизода 9

Top News Видео видео галерии Епизоди
Авто Магазин Сезона 25 Епизода 09
» BMW iX е првото електрично спортско-активно возило на баварците.
» Volvo уништи 10 нови возила за да помогне во едукацијата на спасувачите.
» За збогување од актуелниот модел лимитирани серии на FIAT 500 во Abarth и Yamaha Monster издание.
» Во деветтата епизода го тестираме благо рестилизираниот Volvo XC60.