Avto Magazin S26 E13

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

00:00 Авто Магазин – Сезона 26 Епизода 13
01:02 Победникот на Auto Best 2022 година Dacia Spring
02:35 Mercedes стана првиот производител во светот кој доби законско одобрување за возила со Autonomy level 3
05:09 Новата караванска изведба Opel Astra Sports Tourer
08:45 Дотерувањето на Škoda Karoq
15:00 Најмоќниот Plug-in Hybrid на BMW наречен Concept XM
18:10 Виртуелниот тркачки автомобил од иднината Porsche Vision GT
20:31 Стратегијата на Nissan за до крајот на деценијата наречена Амбиција 2030
23:29 Претставувањето на електричните мотоцикли на помалку познатите производители на овогодинешното издание на EICMA

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER