Abarth Fastback – Видео

Во Латинска Америка италијанскиот шкорпион има плодна почва. Abarth Fastback предизвика големо внимание и интерес. Можеби не изобилува со сила, но ова издание ги „пали“ темпераментните латино возачи. Еве зошто…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER