Се потсетуваме » Ја возевме Porsche Panamera

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ја возевме Porsche Panamera

Десет години владеење со емоциите

Објавено на 3 октомври 2019 година

Поминаа само десет години откако се појави Porsche Panamera, но таа толку добро се вклопи и во гамата на Porsche и на пазарот што изгледа како отсекогаш да била присутна. Ја возевме во повеќе наврати и никогаш не можевме да го сокриеме емоциите – ова е видеото од нашата средба со Sport Turismo верзијата од пред скоро две години.

Видео

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER