Свежи вести од балканскиот жолт печат :: Сораја дозна дека штикли и Ламборџини не одат заедно (видео)

Сораја дозна дека штикли и Ламборџини не одат заедно (видео)

Објавено на 27 јули 2019 година

Високи штикли не одат со спортски автомобил. Всушност не одат со ниту еден автомобил, најмалку со Ламборџини. Тоа на непријатен начин го дозна и балканската старлета Сораја, која на својот инстаграм профил објави видео како работници го вадат скапоцениот автомобил со кој таа наводно слетала во еден базен откако ногата ѝ лизнала од кочницата заради штиклите…

 

View this post on Instagram

 

Kad sklizne stikla sa kocnice pa lambo zavrsi u bazenu 😂 🤣🤣🤣🤣#ooopss #sorry

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER