Видео – Peugeot e3008

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Поставен на новата платформа на Stellantis, е3008 ги доведува на повисоко ниво атрибутите на Peugeot. Поголемиот домет, атрактивниот дизајн и најмодерната технологија на групацијата ги свртуваат рефлекторите кон новиот кросовер.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER