Авто Магазин сезона 25 епизода 15

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Авто Магазин – Сезона 25 Епизода 15
» Со големо нетрпение го чекавме крајот на 2020… Covid 19, ”новото нормално”, изолацијата и сите фрустрации што ги доживеавме во текот на изминатата престапна година сакаме да ги заборавиме.
» Правиме ретроспектива на годината што помина
» Го тестиравме ЅЕАТ Leon FR 2.0 TDI co DSG

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER