Авто Магазин сезона 24 епизода 1

Гледај, слушај, уживај!

Авто Магазин сезона 24 епизода 1

» сега и на YouTube
► Салони: IAA Франкфурт 2019
► Opel Corsa, Corsa-e; BMW X6, Concept 4, iNext; Mini Electric; Land Rover Defender; Hyundai i10; Audi A5 Cabrio, AI:Trail Quattro, RS7; Volkswagen ID.3; Seat El-Born; Cupra Tavascan; Škoda Citigo-e iV, Superb Wagon; Porsche Taycan; Lamborghini Sián; Mercedes EQS; Honda e; Ford Kuga, Puma, Explorer Hybrid; Renault Captur…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER