Авто Магазин сезона 23 епизода 38

Гледај, слушај, уживај!

Авто Магазин епизода 38

» претпоследна сезонава – сега и на YouTube
☼ Го возевме BMW X7
☼ Volvo со нов дом во Македонија
☼ Chevrolet воведува дизели
☼ Такси возењето во иднина ќе биде автономно
☼ Citroen слави 100 години
☼ Peugeot 2008 во ново руво
☼ Genesis G70 во рацете на каскадерите
☼ Royal Enfield – меѓу просторот и времето
☼ Колку ќе чекаме на Alfa Romeo Tonale
☼ Крстосување по врелиот асфалт или морските широчини, прашање е сега

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER