Авто Магазин сезона 23 епизода 37

Гледај, слушај, уживај!

Авто Магазин сезона 23 епизода 37

» една од последниве сезонава – сега и на YouTube
★ Тест: Renault Clio
★ Новитети: Bentley Flying Spur
Aston Martin DB4 GT Zagato Continuation
Land Rover Defender
Mazda Skyactiv-X
★ и уште: Maserati Tipo 6CM
Електричните возила ќе мора да брмчат
Volkswagen ID.R го собори рекордот на Нирбургринг

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER