Авто Магазин сезона 23 епизода 31

Гледај, слушај, уживај

Авто Магазин сезона 23 епизода 31

Се запознавме со новата Opel Corsa, но не смееме да ви кажеме за тоа
Како изгледа да се вози Rolls-Royce Cullinan
Паметно ли е да се вози со зимски пневматици на лето?
Се разведуваат ли Daimler и Renault-Nissan?
Audi подготви ѕверка од мотор за DTM
Lexus се префрла на струја, а камионите на водород
Kia e-Soul ќе се произведува во Словачка
Peugeot Boxer и Citroen Jumper во електрична изведба
Xpeng – ново кинеско име на глобалната електрична сцена
и уште…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER