Авто Магазин сезона 23 епизода 30

Гледај, слушај, уживај

Авто Магазин сезона 23 епизода 30

➡ Тест Volkswagen T-Roc
➡ Peugeot ги укинува 308 GT и GTi
➡ Лажирање во издувните гасови, ама не така како што мислите
➡ Qiantu K50 – уште една кинеска надеж
➡ Aurus и Lada непожелни на запад
➡ Bugatti и Bentley прават и мебел
➡ BMW iX3, iNext и i4 на чекор до претставување
➡ Пресвртница за погонските групи на Volvo
➡ Aston Martin Rapide E само за Џејмс Бонд и 155 купувачи

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER