Авто Магазин сезона 23 епизода 29

Гледај, слушај, уживај

Авто Магазин сезона 23 епизода 29

✔️ Шангај 2019: Volkswagen I.D. Roomzz, Jetta VS5, Audi AI:ME, Mercedes GLB, Nissan Sylphy
✔️ Њујорк 2019: Mercedes GLS, Lincoln Corsair, Subaru Outback, Kia HabaNiro, Hyundai Venue и Sonata
✔️ PAL-V Liberty полета кон првите сопственици
✔️ Jeep со шест концепти на на велигденскиот Easter Safari пикник
✔️Jaguar I-Pace е светски автомобил на годината

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER