Renault ја проширува својата „Ренолуција“ прeку новиот Scenic. Електрификацијата е во фокусот, но и имиџот. Легендата на електронската музика, Жан Мишел Жар, им даде звучен потпис на новите ЕВ на Renault.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER