Kia Ceed – преставена кај нас Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Портфолиото од пет модели е освежено. KIA Ceed се претстави на Македонската публика

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER