Dakar Rally

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Првиот ден на 2022 на спортски план го обележа почетокот на релито Дакар. Еве ја почетната етапа:

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER