Brabus 1300 R Edition 23 – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Војвода со висока цена

Вториот проект на КТМ и Brabus е двојно поскап од верзијата која не е лимитирана на 290 примероци. 1300 R Edition 23 има 180 КС, достига максимални 270 км/ч и плени со својата појава.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 82.00 ден
  • еуросупер 98 - 84.50 ден
  • еуродизел Д5 - 73.00 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 82.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER