Авто Магазин – Сезона 26 Епизода 08

Авто Магазин – Сезона 26 Епизода 08
» Претставувањето на новиот целосно рестилизиран КIA Ceed
» Обновениот Audi А8L наречен Horch создаден специјално за кинескиот пазар
» Новиот микро крос-овер Toyota Aygo X
» Новитетот на електричната понуда на Volkswagen, купе врезијата ID5
»Дополната на јужно-американската понуда на Fiat со новиот крос-овер Pulse
» Реорганизација на производството кај германскиот производител BMW
» Вакцинација на сите вработени во Ford во САД
» Шведската целосно електрична камионска марка Volta Tracks
» Хипер-автомобилот Aston Martin Valkyrie со 1.176 коњски сили и атмосферски V12 мотор
» Тест возење на Opel Corsa 1,2 Turbo GS Line

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER