Авто Магазин сезона 25 епизода 23

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Авто Магазин – Сезона 25 Епизода 23
» Новата генерација на ”високо рекреативното возило” пристигнува наскоро!
» Техника на S-Class во компактната C-Class е најкраткото можно опишување на петтата генерација на најпродаваниот модел од Штутгарт во последната декада.
» Новиот пет годишен план мора да ја затвори дупката од осум милијарди евра!
» Од фенерџија во електрификацијата Ford реши да стане еден од главните играчи. Како?
» Со импресивна упорност Subaru се одржува во Европа. На помош пристига за, Стариот Континент, новиот Outback.
» Новиот Bolt е првиот од вкупно 30-те електрични модели на GM кои ќе се појават до 2025 година!
» Многу повеќе од ”уште еден хипер автомобил”.
» ТЕСТ: Новиот С4 настапува самоуверено. Острата дизајнерска комуникација, удобноста на внатрешниот простор, амбиентот и проверената техника на РЅА се неговите адути. Впечатокот го расипува употребата на вештачки материјали и анахрониот хедап дисплеј.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER