Autobest Gala 2024 – Видео

По 23-ти пат одржани се автѕомобилските оскари, овој пат во Луксембург. На гала вечерта доделени се вкупно девет признанија меѓу кои Best Buy Car of Europe му припадна на BYD Dolphin

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER