Aston Martin – Медицинско возило на F1

Не веќе новост, но интересно е да се види во акција новото медицинско возило во „најбрзиот циркус на светот“. За него се погрижи Aston Martin и го направи врз своето прво спортско-корисно возило DBX.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER