Aston Martin – Медицинско возило на F1

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Не веќе новост, но интересно е да се види во акција новото медицинско возило во „најбрзиот циркус на светот“. За него се погрижи Aston Martin и го направи врз своето прво спортско-корисно возило DBX.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 82.00 ден
  • еуросупер 98 - 84.50 ден
  • еуродизел Д5 - 73.00 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 82.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER