НОВА ПРЕМИЕРА – Авто Магазин

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

36-та премиера во оваа сезона…

Дали Renault ќе ја продава Dacia, SSC Tuatara сака да биде најбрз супер автомобил, Maserati со поглед во небо, доаѓаат соларните автомобили, VW Touareg наполни 20 години, Scenic флертува со водородот, Skoda Afriq ја слави младоста и еланот…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER