Интервју со Игор Стефановски Иџе – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Нашиот автомобилски ас 2023 ја завршува со неговата трета титула во ФИА Европскиот Шампионат на ридско-брзински натпревари. Следната година ќе настапува со Ferrari 488 во многу потешка класа. Погледнете што открива шампионот…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER