Водорд против струја – Видео

За сега работите не одат во полза на водородот, кој како гориво, има големи предности во однос на погонот на електрична енергија. Сепак, битката не е изгубена…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER