ВИДЕО – Aston Martin во прегратка на Geely!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Уште еден трофеј влегува во ловечката соба на Ли Шуфу. По одбивањето, сепак англичаните ја прифатија понудата на Geely да влезе во сопственичката структура на Aston Martin. Можеби симболично, но секако значајно…

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 82.00 ден
  • еуросупер 98 - 84.50 ден
  • еуродизел Д5 - 73.00 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 82.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER