Акио Тојода – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Не е само струјата еколошко решение

Челникот на Toyota отворено се противи на електрификацијата на сите возила. Тој нуди неколку еколошки солуции, а како што одминува времето, добива следбеници и истомисленици од колегите од другите марки. За жал тие не се подготвени јавно да го поддржат…

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.00 ден
  • еуросупер 98 - 82.50 ден
  • еуродизел Д5 - 81.50 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 123.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER