Triumph 400 Speed & ScramblerX – Видео

Познат по големите зафатнини, Triumph изненадува со два нови модели во класата од 400 ццм. Првично двата новитети ќе бидат претставени во Индија, а на почетокот на идната година и во Европа.

 

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER