Suzuki GSX-S1000

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Дотеран див коњ

Со бројни технички дотерувања и исполиран изглед Suzuki продолжува да ги плени поклониците на две тркала

објавено 11. мај 2021

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER