Subaru – LA Auto Show : Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Во градот на ангелите премиера доживеа шестата генерација на докажаниот кросовер Forester. Суштински нема големи промени, но овој модел е подеднакво интерес за сите пазари. Иако Subaru во Европа е во дефанзива, за овој модел секогаш има голем интерес.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER