РКЕ – Цените непроменети

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Неделава ќе се возиме по цени на од минатата

 

ЕУРОСУПЕР БС95     73,00 ден/лит,

ЕУРОСУПЕР БС98     75,00 ден/лит,

ЕУРОДИЗЕЛ (ДЕ V)  64,50 ден/лит,

БИОДИЗЕЛ              65,50 ден/лит.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER