Rally Dakar – Етапа 6

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Божиќното утро нека донесе мир, радост, здравје и просперитет. За некои тоа е по свечено со шестата етапа на годинешниот Рели Дакар. Повторно се врти околу Ријад во широк круг од 452 километри.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER