Rally Dakar – Етапа 4

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

По кратка пауза гладијаторите се враќаат во песочната арена. Денеска се вози околу Ријад.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER