Продажба на возила во ноември – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Загрижувачки пад!

Оптимизмот што тлееше на почетокот на годинава, полека се гасне…

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER